AES http://a-e-s.com.ua/ua Альтернативні Енергетичні Рішення Sat, 26 May 2018 22:00:14 +0000 ua-UA hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.5 (RUS) Учет севооборота http://a-e-s.com.ua/ua/uchet-sevooborota Sat, 26 May 2018 22:00:14 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=821 Вибачте цей текст доступний тільки в RUS.

]]>
«Теплі» кредити зігрівають і бережуть гаманці http://a-e-s.com.ua/ua/teplyie-kredityi-sogrevayut-i-beregut-koshelki Sun, 29 Apr 2018 22:00:15 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=849 Міський бюджет Харкова компенсуватиме частину затрат містян на утеплення житла

Цього року завдяки фінансовим ін’єкціям з міського бюджету набагато привабливішими для харків’ян стануть кредити на енергозбереження у помешканнях. Як повідомив заступник директора департаменту економіки та комунального майна Харківської міськради Дмитро Гармаш, на це у скарбниці обласного центру передбачено 1,5 мільйона гривень, які буде спрямовано на відшкодування фізичним особам відсоткової ставки за «теплими» кредитами.  До 2020 року за програмою компенсації відсоткових ставок передбачено 7,5 мільйона гривень.

За словами Дмитра Гармаша, днями було підписано договори про взаємодію до 2020 року з Укргазбанком, Державним ощадним банком України і Державним експортно-імпортним банком про компенсацію харків’янам облікової ставки Нацбанку, яка на сьогодні становить 14%. Такий самий договір планують підписати і з ПриватБанком.

«Люди вже можуть звертатися в банки. Тепер умови видачі «теплих» кредитів стали для них ще вигіднішими. Є державна програма компенсації тіла кредиту, а ми готові частково компенсувати відсоткову ставку. Впровадження енергоефективних заходів — головне завдання для країни і міста з огляду на нинішні тарифи», — сказав керівник профільного департаменту.

Директор Харківської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Алла Пивовар розповіла про умови отримання компенсації. Щоб оформити «теплий» кредит, необхідно лише надати паспорт, ідентифікаційний код, довідку з місця роботи про доходи за останні півроку або декларацію фізичної особи-підприємця, засвідчену у фіскальній службі, а також документ, що засвідчує фактичну поставку товару або надання послуг та їх вартість.

«Дізнатися про обладнання та перелік матеріалів, які можна взяти в кредит, а також інформацію про умови держпрограми можна на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України», — сказала Алла Пивовар. Вона докладно пояснила, що після того, коли, наприклад, новий котел буде встановлено, потрібно надати банкам акт виконаних робіт, і протягом максимум 60 днів до фінустанови надійде компенсація від держави і міста.

Остаточно в перевагах такої системи компенсації кредитування переконав  завідувач сектору кредитної експертизи філії Ощадбанку Дмитро Ярушек: «Якщо котел коштує 20 тисяч гривень, то за фактом людина заплатить 11 700 гривень завдяки компенсації тіла кредиту державою і 500 гривень відсотків за три роки за рахунок допомоги міста».

Обов’язковою умовою для отримання компенсації відсоткової ставки кредиту фахівці назвали єдине: людина, яка оформляє кредит, має бути зареєстрована (прописана) в Харкові, а  проживати може як в багатоквартирному будинку, так і в приватному секторі.

Окрім цього, в місті діє програма, за якою передбачено часткову компенсацію тіла кредиту обсягом 20% житлобудівельним кооперативам та  об’єднанням співвласників багатоповерхових будинків на такі енергоощадні заходи: утеплення фасадів, ремонт систем опалення, встановлення приладів обліку тепла, заміну вікон на металопластикові тощо.

https://ukurier.gov.ua/uk/articles/tepli-krediti-zigrivayut-i-berezhut-gamanci/

 

]]>
Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії http://a-e-s.com.ua/ua/ob-utverzhdenii-izmeneniy-k-nekotoryim-postanovleniy-nkrekp-otnositelno-vvedeniya-na-ryinke-prirodnogo-gaza-ispolzovanie-edinits-energii Sat, 28 Apr 2018 22:00:31 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=845 Постановою НКРЕКП від 26.01.2017 р. №84 затверджено зміни до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем. Редакція діє з 15.03.2017 р.

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА

від 26 січня 2017 року N 84

м. Київ
Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії

Відповідно до статей 4, 33 Закону України “Про ринок природного газу” та статті 17 Закону України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Затвердити Зміни до Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року N 2493, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 року за N 1378/27823, що додаються.

2. Затвердити Зміни до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року N 2494, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 листопада 2015 року за N 1379/27824, що додаються.

3. Оператору газотранспортної системи:

у місячний строк з дати набрання чинності цією постановою розробити, пронумерувати, затвердити та розмістити на власному сайті маршрути визначення фізико-хімічних показників газу та забезпечити їх актуалізацію на постійній основі;

за підсумками місяця, не пізніше 2-го числа місяця, наступного за розрахунковим місяцем, передавати операторам газорозподільних систем диспетчерськими каналами зв’язку, оперативні дані щодо розміру середньозваженої вищої теплоти згоряння природного газу за кожним маршрутом;

публікувати на власному сайті не пізніше 5-го числа місяця, наступного за розрахунковим місяцем, фактичні дані щодо розміру середньозваженої вищої теплоти згоряння природного газу за кожним маршрутом.

4. Операторам газорозподільних систем:

у місячний строк з дати набрання чинності цією постановою розробити, пронумерувати, затвердити та розмістити на власному сайті всі можливі маршрути переміщення газу з однаковими фізико-хімічними показниками природного газу та забезпечити їх актуалізацію на постійній основі;

у місячний строк з дати набрання чинності цією постановою опублікувати на власному сайті розміри коефіцієнтів приведення об’ємів природного газу до стандартних умов, у разі якщо вузли обліку природного газу споживачів не забезпечують такого приведення;

за підсумками місяця, але не пізніше 8-го числа, наступного за розрахунковим місяцем, опублікувати на власному сайті, фактичні дані щодо величини середньозваженої вищої теплоти згоряння природного газу за кожним маршрутом;

додатково передбачити у платіжних документах споживачів за послуги з розподілу природного газу, а також в особистому кабінеті споживача інформацію про розмір коефіцієнту приведення до стандартних умов (якщо вузол обліку природного газу споживача не приводить в автоматичному режимі об’єм природного газу до стандартних умов), розмір середньозваженої вищої теплоти згоряння за розрахунковий період, а також обсяг енергії спожитого природного газу (за трьома одиницями виміру: кВт·год, Гкал, МДж).

5. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті “Урядовий кур’єр”.

Голова НКРЕКП                                                     Д. Вовк

Офіційно опубліковано в газеті „Урядовий кур’єр”, 14.03.2017, № 48

]]>
(RUS) Учет паев http://a-e-s.com.ua/ua/uchet-paev Fri, 27 Apr 2018 22:00:09 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=823 Вибачте цей текст доступний тільки в RUS.

]]>
(RUS) Мониторинг техники http://a-e-s.com.ua/ua/monitoring-tehniki Wed, 25 Apr 2018 22:00:59 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=818 Агрохіманаліз http://a-e-s.com.ua/ua/agrohimanaliz Tue, 24 Apr 2018 22:00:21 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=815 Система моніторингу витрат ресурсів http://a-e-s.com.ua/ua/sistema-monitoringa-rashoda-resursov Mon, 23 Apr 2018 22:00:11 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=769 Рішення автоматизації обліку витрат різноманітних ресурсів (хімікатів, води, електроенергії, пари, газу та ін) дозволяють не тільки скорочувати прямі витрати на ресурси (хімію, воду, енергію, час), але і також контролювати якість продукції, так і гігієнічних показників, що є винятково важливим для забезпечення ефективного функціонування промислового підприємства.

Пропоноване рішення передбачає об’єднання всіх лічильників ресурсів підприємства в загальну цифрову мережу для централізованого збору і обробки даних.

Переваги системи:
1 Централізований збір даних
Дані зі всіх витратомірів збираються в єдиному сховищі — у базі даних, яка встановлена на сервері.
2 Автоматична обробка
Система цілодобово збирає і обробляє дані, усуває людський фактор.
3 Віддалений контроль
Середні та поточні показники доступні користувачам для перегляду через мережу інтернет в будь-який час доби.
4 Миттєве сповіщення
Сервер виконує функцію оповіщення при перевищенні миттєвої витрати того або іншого ресурсу над встановленим порогом. У таких ситуаціях зазначені у системі користувачі отримають електронне повідомлення.
5 Низька вартість обслуговування
При нормальній роботі не потрібно ручних дій з боку обслуговуючого персоналу.

6. Гнучка настройка і розширення
Можливе додавання додаткових пристроїв збору даних, що працюють з різними параметрами.
7. Архів даних
Можливість доступу до архіву даних про витрати ресурсів на підприємстві з будь-яким ступенем деталізації за лічені секунди.
8. Створення звітів
Генерування звітів у відповідності з тими чи іншими заданими критеріями і можливість автоматичного відсилання відповідальним особам.
9. Геои-нформационная прив’язка
Можливість перегляду плану підприємства з нанесеним обладнанням та лічильниками в місцях установки
10. Операційний облік
Можливість оперативного контролю і подальшого аналізу витрат ресурсів на ті чи інші виробничі операції (як регулярні, так і нерегулярні), можливість отримання різного типу звітів, що дозволяють проводити аналіз та виявляти найбільш ресурсомісткі ділянки виробництва та\або технологічні операції з метою проведення подальшої оптимізації

Для збору даних використовуються спеціальні пристрої підрахунку імпульсів. До одного такого пристрою збору може бути підключено до 8 витратомірів. Передбачається, що пристрій збору будуть змонтовані поблизу витратомірів, а віддалені пристрої збору будуть з’єднані послідовною шиною RS-485.
Пристрої збору даних пов’язані з сервером з цієї ж послідовної лінії. На сервері постійно працює спеціально розроблена програма, яка постійно опитує всі пристрої збору і зберігає дані в сховищі. Пристрій збору сама не зберігає дані, а передає їх на сервер для обробки.
Контролер являє собою схему на базі мікропроцесора, який виконує дві основні функції — підрахунок імпульсів від лічильників і зв’язок по цифровій лінії – у випадку лічильників води.
Також на сервері встановлено програмне забезпечення для обслуговування запитів по мережі Internet, яка передає дані по захищеному каналу на спеціальний веб-сайт, розміщений на зовнішньому сервері (або на спеціально сконфігурованом внутрішньому сервері, інтегрованому у внутрішню мережу Інтранет).

програмне забезпечення здійснює облік витрат, збереження даних з можливістю авторизованого доступу через Інтернет для он-лайн контролю має наступну функціональність:
1. Відображення списку всіх витратомірів (з можливістю фільтрації за розташуванням та\або ресурсу)
2. Відображення журналу відхилень від лімітів витрат (за необхідності)
3. Фіксування дій оператора при порушенні лімітів
4. Оповіщення про порушення лімітів (по е-мейл)
5. Перегляд журналу роботи витратоміра (кількох витратомірів) у певний період у формі таблиці і у вигляді графіка
6. Можливість експорту журналу (цифрових значень) в MS Excel для подальшої обробки
7. Можливість легко додавати додаткові витратоміри
8. Редагування інформації про витратоміри
9. Додавання нових користувачів, керування правами користувачів, зміна прав доступу
10. Карта підприємства з нанесеним обладнанням – можливість оперативного контролю за витратами в різних частинах підприємства з гео-інформаційної прив’язкою з нанесеними місцями установки лічильників.
11. Операційний облік – можливість оперативного контролю і подальшого аналізу витрат ресурсів на ті чи інші виробничі операції (як регулярні, так і нерегулярні), можливість отримання різного типу звітів, що дозволяють проводити аналіз та виявляти найбільш ресурсомісткі ділянки виробництва та\або технологічні операції з метою проведення подальшої оптимізації.

Скачати презентацію Системи моніторингу витрат ресурсів

]]>
Энергосервис http://a-e-s.com.ua/ua/energoservis Sun, 22 Apr 2018 22:00:59 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=390 Энергосервис — эффективный инструмент увеличения прибыли, которому многие компании не уделяют достаточно внимания.

Энергосервис также является финансовым инструментом, который влияет на капитализацию предприятий и должен управляться в соответствие с принципами управления финансовыми продуктами.

Энергосервисный контракт — представляет собой особую форму договора, направленного на экономию эксплуатационных расходов за счет повышения энергоэффективности и внедрения технологий, обеспечивающих энергосбережение. Отличительной особенностью энергосервисного контракта является форма взаиморасчетов:

− от потребителя энергоресурса не требуется предварительное «вложение средств»;

− часть риска достижения необходимой экономии берет на себя энергосервисная компания, обладающая необходимыми компетенциями и экспертизой;

− затраты на проект возмещаются за счет достигнутой экономии средств, получаемой после внедрения энергосберегающих технологий.

Таким образом, для Заказчика отсутствует необходимость в первоначальных затратах собственных средств. Инвестиции, необходимые для осуществления всего проекта, привлекаются энергосервисной компанией.

Энергоаудит – взаимосвязанный комплекс технических, организационных, экономических и иных мероприятий, направленный на выявление возможности экономически эффективной оптимизации потребления энергетических ресурсов.

ООО «Альтернативные энергетические решения» осуществляет проекты любой сложности и любого масштаба «под ключ», включающие в себя следующие этапы:

1-й этап – Инвестиционный аудит заказчика.

Цель: Независимая оценка финансового состояния потенциального заказчика.

Результат: Принятие решения о заключении энергосервисного контракта

2-й этап – Энергетическое обследование.

Цель: Определение потенциала энергосбережения и повышения энергоэффективности объектов заказчика.

Результат: Разработка комплекса энергосберегающих мероприятий с расчетом экономического эффекта и срока окупаемости.

3-й этап – Привлечение инвесторов.

Цель: Разработка схемы механизма финансирования.

Результат: Открытие финансирования.

4-й этап – Проектные работы.

Цель: Разработка и согласование проекта в контролирующих инстанциях.

Результат: Проект со всей сопроводительной документацией.

5-й этап – Внедрение мероприятий по энергосбережению и снижению стоимости энергоносителей. Монтаж и накладка оборудования.

Цель: Выбор поставщика энергоносителей и/или оборудования, выполнение работ. Пуско-наладочные работы.

Результат: Экономия на энергоносителях. Энергоэффективное оборудование готово к эксплуатации.

6-й этап – Заключительный этап.

Цель: Разработка инструкций и оказание консалтинговых услуг техническому персоналу заказчика.

Результат: Ввод в эксплуатацию энергоэффективного оборудования.

Каждый из приведенных этапов может быть выполнен как в рамках проектов «под ключ», так и отдельно. В работе нашей компании все проекты значимы и интересны.

Мы обладаем всеми необходимыми профессиональными компетенциями в области экспертизы и разработки программ комплексного развития инфраструктуры энергохозяйства предприятий, и построения энергоэффективных производств. Одной из ключевых компетенций является поставка энергоресурсов (природный газ, электричество) по нерегулируемым тарифам на лучших условиях среди независимых поставщиков.

]]> Постачання природного газу http://a-e-s.com.ua/ua/postavka-prirodnogo-gaza Sat, 21 Apr 2018 22:00:58 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=762 Пропонуємо Вам поставку природного газу українського видобутку за нерегульованим тарифом.

Ми поставляємо природний газ за нерегульованим тарифом промисловим підприємствам України з квітня 2014 року. Успішно співпрацюємо з багатьма підприємствами по всій території України.

Високий професіоналізм нашої команди, гнучкий і клієнтоорієнтований підхід у своїй роботі, дозволяє нам будувати довгострокові партнерські відносини з усіма контрагентами компанії. За час своєї діяльності ми змогли зарекомендувати себе як стабільного постачальника природного газу і надійного бізнес-партнера, і здобути статус одного з лідерів серед незалежних постачальників природного газу.

Співпраця з нами дозволить Вам:

  • знизити витрати на придбання природного газу на 5-15 %%;
  • заощаджувати оборотні кошти підприємства;
  • знизити собівартість виробленої продукції;
  • можливість коригування обсягів споживання природного газу протягом місяця без обмежень;
  • зручна схема документообігу, без здачі обов’язкових звітів в держ. організації;
  • постійний доступ до Регіонального представника для допомоги і консультацій.

]]> Постачання Електроенергії http://a-e-s.com.ua/ua/supply_of_electricity Fri, 20 Apr 2018 22:00:58 +0000 http://a-e-s.com.ua/?p=262 Ми пропонуємо Вам свої послуги, як альтернативного незалежного постачальника електроенергії за нерегульованим тарифом безпосередньо з Оптового ринку електроенергії України (ліцензія НКРЕ № 194751 серії АЕ від 11.04.2013 р.). При цьому основний договір з ПАТ «Хорьковобленерго» залишається в силі і лише припиняє свою дію в частині постачання активної електроенергії на час дії Договору на купівлю-продаж.

Таким чином, у Вас є унікальна можливість стати володарем відразу 2-х постачальників електроенергії і вибирати, який Вам найбільш вигідний.

Переваги роботи з нами очевидні і широко висвітлені на загальнодоступних технічних сайтах і форумах офіційному сайті НКРЕ, ДП «Енергоринок», на нашому сайті http://kredo.poltava.ua/.

Ви отримуєте:

  • фіксовану знижку до 30% або пайовий розподіл прибутку (50×50);
  • зниження витрат на придбання електроенергії від 2,5 % до 15 %;
  • економію оборотних коштів підприємства;
  • зниження собівартості виробленої продукції;
  • зручний графік оплати;
  • відсутність штрафів і пені за перевищення лімітів по потужності та обсягів споживання;
  • можливість коригування обсягів споживання електроенергії протягом місяця поставки;
  • постійний доступ до Регіонального представника для допомоги і консультацій;
  • максимально прозорий контроль над фінансовим результатом за вищевказаною знижку на тарифи;
  • можливість у будь-який момент перейти на оплату до ПАТ «Харьковобленерго».

У разі готовності до співробітництва, Вам необхідно:

  • підписати з нами договір на купівлю-продаж електроенергії;
  • підписати з ПАТ «Харьковобленерго» зміни до основного договору на постачання електроенергії в частині припинення-відновлення постачання електроенергії;
  • разом з нами виконати процедуру атестації та сертифікації АСКОЕ/ЛУЗОД Вашого комерційного обліку (вимога ДП «Енергоринок»).
]]>