Страницы меню навигации

Альтернативні Енергетичні Рішення

Наші РІШЕННЯ —
Ваша ЕКОНОМІЯ!

+38 (057) 715-24-69
+38 (067) 578-94-94
e-mail:

Система моніторингу витрат ресурсів

Рішення автоматизації обліку витрат різноманітних ресурсів (хімікатів, води, електроенергії, пари, газу та ін) дозволяють не тільки скорочувати прямі витрати на ресурси (хімію, воду, енергію, час), але і також контролювати якість продукції, так і гігієнічних показників, що є винятково важливим для забезпечення ефективного функціонування промислового підприємства.

Пропоноване рішення передбачає об’єднання всіх лічильників ресурсів підприємства в загальну цифрову мережу для централізованого збору і обробки даних.

Переваги системи:
1 Централізований збір даних
Дані зі всіх витратомірів збираються в єдиному сховищі — у базі даних, яка встановлена на сервері.
2 Автоматична обробка
Система цілодобово збирає і обробляє дані, усуває людський фактор.
3 Віддалений контроль
Середні та поточні показники доступні користувачам для перегляду через мережу інтернет в будь-який час доби.
4 Миттєве сповіщення
Сервер виконує функцію оповіщення при перевищенні миттєвої витрати того або іншого ресурсу над встановленим порогом. У таких ситуаціях зазначені у системі користувачі отримають електронне повідомлення.
5 Низька вартість обслуговування
При нормальній роботі не потрібно ручних дій з боку обслуговуючого персоналу.

6. Гнучка настройка і розширення
Можливе додавання додаткових пристроїв збору даних, що працюють з різними параметрами.
7. Архів даних
Можливість доступу до архіву даних про витрати ресурсів на підприємстві з будь-яким ступенем деталізації за лічені секунди.
8. Створення звітів
Генерування звітів у відповідності з тими чи іншими заданими критеріями і можливість автоматичного відсилання відповідальним особам.
9. Геои-нформационная прив’язка
Можливість перегляду плану підприємства з нанесеним обладнанням та лічильниками в місцях установки
10. Операційний облік
Можливість оперативного контролю і подальшого аналізу витрат ресурсів на ті чи інші виробничі операції (як регулярні, так і нерегулярні), можливість отримання різного типу звітів, що дозволяють проводити аналіз та виявляти найбільш ресурсомісткі ділянки виробництва та\або технологічні операції з метою проведення подальшої оптимізації

Для збору даних використовуються спеціальні пристрої підрахунку імпульсів. До одного такого пристрою збору може бути підключено до 8 витратомірів. Передбачається, що пристрій збору будуть змонтовані поблизу витратомірів, а віддалені пристрої збору будуть з’єднані послідовною шиною RS-485.
Пристрої збору даних пов’язані з сервером з цієї ж послідовної лінії. На сервері постійно працює спеціально розроблена програма, яка постійно опитує всі пристрої збору і зберігає дані в сховищі. Пристрій збору сама не зберігає дані, а передає їх на сервер для обробки.
Контролер являє собою схему на базі мікропроцесора, який виконує дві основні функції — підрахунок імпульсів від лічильників і зв’язок по цифровій лінії – у випадку лічильників води.
Також на сервері встановлено програмне забезпечення для обслуговування запитів по мережі Internet, яка передає дані по захищеному каналу на спеціальний веб-сайт, розміщений на зовнішньому сервері (або на спеціально сконфігурованом внутрішньому сервері, інтегрованому у внутрішню мережу Інтранет).

програмне забезпечення здійснює облік витрат, збереження даних з можливістю авторизованого доступу через Інтернет для он-лайн контролю має наступну функціональність:
1. Відображення списку всіх витратомірів (з можливістю фільтрації за розташуванням та\або ресурсу)
2. Відображення журналу відхилень від лімітів витрат (за необхідності)
3. Фіксування дій оператора при порушенні лімітів
4. Оповіщення про порушення лімітів (по е-мейл)
5. Перегляд журналу роботи витратоміра (кількох витратомірів) у певний період у формі таблиці і у вигляді графіка
6. Можливість експорту журналу (цифрових значень) в MS Excel для подальшої обробки
7. Можливість легко додавати додаткові витратоміри
8. Редагування інформації про витратоміри
9. Додавання нових користувачів, керування правами користувачів, зміна прав доступу
10. Карта підприємства з нанесеним обладнанням – можливість оперативного контролю за витратами в різних частинах підприємства з гео-інформаційної прив’язкою з нанесеними місцями установки лічильників.
11. Операційний облік – можливість оперативного контролю і подальшого аналізу витрат ресурсів на ті чи інші виробничі операції (як регулярні, так і нерегулярні), можливість отримання різного типу звітів, що дозволяють проводити аналіз та виявляти найбільш ресурсомісткі ділянки виробництва та\або технологічні операції з метою проведення подальшої оптимізації.

Скачати презентацію Системи моніторингу витрат ресурсів